elenco Aziende - HOME PAGE -

KERAMINE H ПРОФЕСИОНАЛНА
< SOCO BACK

Бои косата - SOCO


KERAMINE H ПРОФЕСИОНАЛНА
КОСА БОЕЊЕ КРЕМ
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Производ видено Visits: 119874 пати

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

KERAMINE H ПРОФЕСИОНАЛНА
КОСА БОЕЊЕ КРЕМ
БОЕЊЕ

професионални оксидација со формулација врз основа на хидролизирани кератин, кој се грижи за коса со продорен длабоко и преку зајакнување на стеблото, а со тоа борбата против агресивна акција на типичниот бои. Боење линија претставува комплетен и модерен спектар на 50 нијанси кои ја комбинираат благосостојба и заштита на структурата на косата и возбудлива естетски резултат од ефектите на природните, но во исто време светла и чуден.
Нијанси : е на располагање во 44 нијанси, 3 и 3 Superlight пигменти за подобрување и интензивирање на нијанси на нијанси во колекцијата
.b Како да го користите: Измешајте 1 дел од Фарби за коса со 2 дела на антиоксидант емулзија (20-30-40 тома)
Пакување: боја цевка astucciato 100 мл


Компаниите

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy